• In English
 • Денис Монастирський вручив державні та відомчі нагороди працівникам системи МВС
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 09 вересня 2021 року о 12:08

  Сьогодні Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський нагородив 71 працівника системи МВС орденами, медалями, відомчими відзнаками, а також присвоїв почесні звання правоохоронцям.

  Очільник МВС привітав присутніх працівників із нагородами та подякував за службу.

  «Сьогодні ми маємо унікальну можливість, в 30-ту річницю Незалежності України, привітати та відзначити найкращих представників системи внутрішніх справ, які належним чином захищають свободу та безпеку в нашій державі. Нам всім відомо, що ви працюєте не для визнання та нагород. Врятовані життя та здоров’я людей – це перше і найголовніше, що дає вам сил і наснаги у вашій роботі», - сказав Міністр.

  Денис Монастирський зазначив, що, на жаль, за 30 років Незалежності України система МВС має великі втрати - 1698 правоохоронців поклали своє життя за цілісність та суверенітет України. Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання.

  «Сьогодні тут зібралися досвідчені працівники МВС, які присягнули на вірність України і виконали свій обов’язок перед народом. Ви взяли велику відповідальність за служіння перед Батьківщиною. Знаю про кожну історію героїзму, професіоналізму та відданості. Це і врятовані життя людей. Ви не боялися заходити в задимлені приміщення, що горять. Ви рятували людей на воді, в повітрі й на землі. За це вам шана всього українського народу, урядовців, депутатів і людей, які знаходяться тут. Ви дійсно доводите, що Міністерство внутрішніх справ – це Міністерство безпеки кожного громадянина України. Своєю щоденною працею ви змінюєте наше життя на краще», - наголосив очільник МВС.

  Голова Національної поліції України Ігор Клименко привітав правоохоронців з нагородами та подякував керівництву держави, Міністру внутрішніх справ Денису Монастирському за оцінку спільної роботи всіх підрозділів Міністерства внутрішніх справ.

  «Кожна відзнака - це знак того, що кожен із вас у службовій діяльності зробив усе, щоб прославити свій підрозділ. Кожен із вас зробив усе, щоб колега, який заступає з вами на службу, пишався вами та брав із вас приклад. Я вам бажаю служити та бути взірцем для інших працівників нашого міністерства», - зазначив він.

  Командувач Національної гвардії України Микола Балан від себе і від військовослужбовців Нацгвардії привітав присутніх із 30-річчям незалежності України та з нагоди нагородження державними та відомчими відзнаками. Він побажав присутнім здоров'я, добробуту, перемоги та сімейного затишку.

  Своєю чергою голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін нагадав, що Україна платить дуже високу ціну в АТО/ООС. Він повідомив, що в Україні понад півтора мільйона тимчасово переміщених осіб, сотні тисяч гектарів землі, засіяної вибухонебезпечними предметами, та десятки тисяч загиблих і поранених.

  «Не менш важливими в цій ситуації поряд і зовнішніми загрозами є і внутрішні виклики, з якими ви боретесь щодня. Ви ті, хто першими вступаєте в боротьбу з організованою злочинністю, ліквідацією надзвичайних ситуацій і пожеж, охороняєте кордон тощо. Від себе особисто і колективу рятувальників хочу висловити слова вдячності за вашу роботу, тому що такі люди, як ви прискорюють нашу перемогу та примножують здобутки нашої країни», - зазначив Микола Чечоткін.