• In English
 • Денис Монастирський: У Бородянці немає військових об’єктів — лише житлові будинки та дитячі садочки
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 06 квітня 2022 року о 22:25

  У Бородянці немає військових об’єктів — лише житлові будинки та дитячі садочки. Про це розповів Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський у м. Бородянка, під час прес-туру, організованого МВС для журналістів провідних українських та іноземних ЗМІ.

  «Сьогодні ми знаходимося на місці однієї з найбільших трагедій в Україні — місті Бородянка. Це одне з максимально зруйнованих міст у Київській області. Місцеві жителі розповідають, як у перші дні війни літаки ракетами обстрілювали будинки», — сказав очільник МВС.

  Він також підкреслив, що рятувальникам ДСНС України потрібен тиждень для того, щоби розібрати лише один зруйнований багатоповерховий будинок. Таких руйнувань дуже багато у місті й під кожним завалом можуть знаходитися люди.

  «Ще місяць тому рятувальники почали розбирати зруйновані будинки, проте ворог почав обстрілювати співробітників ДСНС і їхню техніку. Можливо було врятувати людей, які перебували під завалами, але через постійні обстріли рятувальники не могли це робити. До цього дня доступу до місця не було, й зараз ми розуміємо, що, напевно, живих людей під завалами не залишилось. Це черговий свідомий злочин проти людяності, який вчиняли військові рф», — резюмував Міністр внутрішніх справ.