• In English
 • Делегація з України взяла участь у симпозіумі ВООЗ щодо майбутнього систем охорони здоров’я в цифрову еру
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 08 вересня 2023 року о 15:11

  Представники української команди eHealth з Міністерства охорони здоровʼя, Національної служби здоров’я, державних підприємств «Електронне здоровʼя», «Медичні закупівлі України» та Центру громадського здоровʼя взяли участь у ІІ симпозіумі ВООЗ щодо майбутнього систем охорони здоров’я в цифрову еру, що відбувся в Португалії. 

  Захід зібрав представників урядів різних країн, ключових ідейних лідерів, експертів, науковців, працівників охорони здоровʼя, представників громадянського суспільства, професійних організацій та інших партнерів, щоб допомогти сформувати дії на підтримку Регіонального плану дій у сфері цифрової охорони здоровʼя для Європейського регіону на 2023 – 2030 роки, схваленого під час 72-ї сесії Європейського регіонального комітету ВООЗ.

  Учасники мали можливість дискутувати щодо потенціалу цифрової охорони здоров’я для боротьби з інфекційними та неінфекційними захворюваннями, а також про те, як штучний інтелект і електронні рішення здійснюють революцію в охороні здоров’я, як використовуються можливості нових технологій для покращення психічного здоров’я тощо.

  «Розвиток електронної охорони здоров’я, а також детальне планування необхідних заходів і ресурсів виноситься на пріоритетні позиції в багатьох країнах світу, і Україна не є виключенням. Це також наближає досягнення таких цілей, як доступність і якість медичних послуг, управління якістю та ефективністю сфери охорони здоров’я загалом, – говорить заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич. – Ми маємо успішний досвід впровадження низки електронних рішень та сервісів, яким поділились із іншими країнами. Водночас є ще багато планів і проектів, які хочемо втілити в життя. До прикладу, у 2023 році нашою командою реалізується дорожня мапа зі 107 цифрових проектів». 

  Нагадаємо,  нещодавно були опубліковані проміжні підсумки цифровізації сфери охорони здоров’я у 2023 році.