• In English
 • Делегація Міністерства оборони бере участь у засіданні Міжпарламентської Ради Україна-НАТО (UNIC)
  Міністерство оборони України, опубліковано 26 жовтня 2021 року о 12:52

  Сьогодні, 26 жовтня, в Одесі, відбуваються заходи Міжпарламентської Ради Україна-НАТО (UNIC). Учасниками зібрання є Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко, Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, депутати Верховної Ради України, члени бюро Парламентської Асамблеї НАТО та представники понад 10 держав-членів Альянсу і партнерів НАТО.
  У рамках реалізації стратегічного курсу держави на повноправне членство України в Європейському Союзі та Організації Північноатлантичного договору, у роботі засідання беруть заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко та заступник Міністра оборони України Ганна Маляр.
  У межах заходів Міжпарламентської Ради Україна-НАТО, заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко спільно з Командувачем ВМС ЗС України контрадміралом Олексієм Неїжпапою провели дискусію із вітчизняними фахівцями та іноземними партнерами під час панелі «Виклики безпеці у Чорноморському регіоні: українська перспектива». Зокрема, під час обговорення, заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції довів до учасників заходу загальну інформацію щодо поточного стану безпекової ситуації довкола України, у тому числі, у контексті мілітаризації Криму та гібридних елементів комплексної агресії Російської Федерації. Окрему увагу було
  приділено пріоритетам оборонного відомства, спрямованим на відновлення спроможностей Військово-Морських Сил Збройних Сил України, а також зацікавленості держави у розвитку військово-морського партнерства із країнами Чорноморського регіону для відновлення та підтримки балансу безпеки.
  Заступник Міністра оборони України Ганна Маляр є спікером у дискусії на тему — «Руський мир» в Чорноморському регіоні: «Протидія російській підривній діяльності та дезінформації в Україні».
  Засідання Міжпарламентської Ради Україна-НАТО є важливим елементом парламентського контролю за реалізацією стратегії євроатлантичної інтеграції, що спільно здійснюється Верховною Радою України та Парламентською асамблеєю НАТО.