• In English
 • Децентралізація та урядові програми розвитку дають нові можливості розбудови ОТГ по всій Україні, – Олександр Саєнко
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 04 липня 2019 року о 13:12

  Реформа децентралізації, започаткована Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, та урядові програми розвитку дають нові можливості для розбудови об’єднаних територіальних громад по всій Україні. Про це сказав Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко під час візиту до Бучанської ОТГ на Київщині.

  За його словами, ця громада має проблему нестачі шкіл, і в 2015 році було ухвалене рішення збудувати нову гімназію у Бучі.

  «В проект вже інвестували майже 44 млн грн, з яких 18,8 млн – кошти місцевого бюджету, а найближчим часом очікується, що Уряд виділить додатково необхідну суму, щоб завершити будівництво і діти змогли вже найближчим часом навчатись в сучасних умовах і отримувати якісні знання», – повідомив Олександр Саєнко.

  Він також завітав до Бучанського центру надання адміністративних послуг, який працює з 2016 року, та підкреслив, що завдяки урядовим ініціативам розбудови «прозорих офісів» жителі Бучі та прилеглих населених пунктів отримали можливість не їхати до райцентрів, як колись, а отримати тут усі необхідні послуги.

  «У цьому центрі люди отримують 195 послуг за принципом «єдиного вікна»: прийшов, подав документи, отримай результат. Все це в теплому приміщенні, без зайвої метушні, без надмірних черг і ще й з посмішкою адміністратора», – сказав Міністр.

  Олександр Саєнко також додав, що децентралізація, це не просто процес передачі повноважень та коштів на місця, а новий підхід до ухвалення якісних рішень.

  Децентралізація та урядові програми розвитку дають нові можливості розбудови ОТГ по всій Україні, – Олександр Саєнко Децентралізація та урядові програми розвитку дають нові можливості розбудови ОТГ по всій Україні, – Олександр Саєнко Децентралізація та урядові програми розвитку дають нові можливості розбудови ОТГ по всій Україні, – Олександр Саєнко