• In English
 • ДБР оголосило конкурс на 219 посад центрального апарату
  Державне бюро розслідувань, опубліковано 12 березня 2018 року о 17:01

  Державне бюро розслідувань оголосило конкурс на зайняття 219 посад центрального апарату. Зокрема, на 152 посади слідчих Бюро.

  Водночас до внесення змін до Закону України «Про Державне бюро розслідувань» конкурс не оголошується на посади працівників оперативних підрозділів (змінами до закону визначається посада оперативного працівника).

  «Це перша хвиля конкурсу. Незабаром буде оголошено конкурс до територіальних управлінь. Переконаний, що тисячі людей захочуть спробувати свої сили. Вони мають знати, що всі процедури буде проведено прозоро. Той, хто переможе – зробить це завдяки своїм здібностям. Хто не переможе – має знати, що Бюро для всіх кандидатів забезпечило рівні можливості», – зазначив Директор ДБР Роман Труба.

  Умови проведення конкурсу та перелік посад доступні за посиланням. До складу конкурсних комісій ДБР включено представників громадськості.

  Кандидати можуть подавати документи з 14 березня по 11 квітня включно.

  Нагадаємо, що згідно з діючим законом «Про Державне бюро розслідувань» внутрішні комісії Бюро проводять конкурси на не керівні посади. Конкурс на посади керівників управлінь, відділів, секторів, всіх працівників управління внутрішнього контролю, а також директорів територіальних органів проводить зовнішня комісія. Наразі у Верховній Раді зареєстровано законопроекти, якими пропонується змінити цю норму.