• In English
 • Дарницьку ТЕЦ позапланово перевіряють на дотримання екологічного законодавства
  Міністерство екології та природних ресурсів України, опубліковано 12 грудня 2017 року о 15:15

  Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак відреагував на численні скарги жителів столиці на задимленість та доручив інспекторам Державної екологічної інспекції провести позапланову перевірку Дарницької ТЕЦ на дотримання екологічного законодавства.

  «Цей об’єкт б’є всі рекорди з кількості скарг, які надійшли від громадян за весь час мого перебування на посаді Міністра екології та природних ресурсів.  Дана ТЕЦ забезпечує  теплом понад 270 тисяч мешканців столиці. Проте бізнес, який працює у сфері теплогенерації, має бути відповідальним не лише за своєчасну подачу тепла, але бути також взірцем екологічної відповідальності, а не можливою загрозою для життя та здоров’я цих же громадян», - прокоментував Остап Семерак.

  Довідково

  Дарницька ТЕЦ — теплоелектроцентраль у Дарницькому районі міста Києва. Постачає тепло промисловим підприємствам та житловим масивам Дніпровського та Дарницького районів. Станція опалює близько 8% житлової площі Києва. Проект станції був розроблений Київським відділенням інституту «Теплоелектропроект». Збудована двома чергами. Перша в 1954 р., друга в 1965 році. З 2012 року власником Дарницької ТЕЦ є ТОВ «Євро-Реконструкція».

  Керівництвом станції раніше було заявлено про запуск програми з модернізації обладнання до 2020 року.