• In English
  • ДАБІ на Черкащині відновила дію 194 рішень уповноваженого органу містобудування та архітектури міста Умань
    Державна архітектурно-будівельна інспекція України, опубліковано 01 серпня 2018 року о 15:45

    Управлінням ДАБІ у Черкаській області здійснено перевірку виконання Відділом архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради вимог припису щодо усунення порушень містобудівного законодавства, виданого за результатами планової перевірки діяльності уповноваженого органу в період 2015-2016 роки та І-ІІІ квартали 2017 року.

    Як наслідок, посадовими особами Управління відновлено дію 194 рішень, прийнятих уповноваженим органом містобудування та архітектури в зазначений час. Зокрема, відновлено дію 152 паспортів прив’язки тимчасових споруд, 27 містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки та 15 будівельних паспортів.

    Всього з початку року Управлінням на Черкащині проведено 37 перевірок діяльності уповноважених органів містобудування та архітектури області, за результатами яких винесено 1118 рішень. З них – 587 про зупинення та скасування містобудівних умов та обмежень, будівельних паспортів забудови земельної ділянки та паспортів прив’язки тимчасових споруд і 531 щодо відновлення таких документів.