• In English
 • Цьогоріч ще у 20 школах Дніпропетровщини відкрили медіатеки
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 01 жовтня 2018 року о 10:47

  Цьогоріч у школах Дніпропетровщини створили 20 нових медіатек. Їх відремонтували й облаштували коштом обласного бюджету. Торік в області відкрили 51 таку кімнату. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

  «З урахуванням потреб особливих дітей реконструюємо школи Дніпропетровщини. Створюємо в них такі умови, аби кожен знайшов комфорт, душевний затишок і повірив у себе. У 2017 році в навчальних закладах облаштували більше півсотні медіатек, цьогоріч – ще 20», – наголосив Валентин Резніченко.

  У 2018 році медіатеки створили у десяти школах Дніпра, ще десять – у Жовтих Водах, Покрові, Першотравенську, Синельниковому, Тернівці, Вільногірську.

  Медіатеки – це сучасний варіант бібліотеки, з доступом до корисних інформаційних ресурсів. Також це середовище для психологічного розвантаження й релаксації. Для дітей – книжки, комп’ютери з навчальними програмами, планшети.

  Діти з особливими потребами можуть знаходитися тут разом зі звичайними учнями. На думку психологів, такі умови пришвидшують та покращують процес соціалізації.

  За останні роки у школах Дніпропетровської області облаштували близько 120 медіатек та ресурсних кімнат.