• In English
 • Цьогоріч Одеську область відвідали майже 6 мільйонів туристів
  Одеська ОДА, опубліковано 13 вересня 2018 року о 12:54

  Від початку 2018 року Одеську область відвідали майже 6 мільйонів туристів. Кількість гостей, які завітали у регіон протягом 8 місяців, вже перевищила показник за весь 2017 рік. Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

  «Торік Одеську область відвідали 5,7 мільйона туристів. Цьогоріч наш регіон вже перевищив цей показник, і це лише за вісім місяців. Одеська область – універсальна, адже може задовольнити смаки будь-якого гостя: від любителів активного спорту до тих, хто віддає перевагу гастро- та екотуризму. Відпочинок у нашому регіоні популярний серед іноземних туристів з Ізраїлю, Туреччини, Німеччини, Грузії, Молдови, Румунії, Білорусі та Філіппін. Зростає й кількість гостей з Польщі та Австрії», – зазначив Максим Степанов.

  У загальній структурі туристичного потоку в Одеську область переважає внутрішній туризм. Найчастіше до регіону приїжджають гості з Київської, Миколаївської та Вінницької областей України.

  Нагадаємо, розвиток туризму – один із пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки. Зокрема, очільник регіону ініціював присвоєння Куяльнику статусу курорту державного значення – наразі відповідний законопроект вже зареєстровано у Верховній Раді України. Також Максим Степанов неодноразово наголошував на необхідності включення Аккерманської фортеці до списку об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО. За його ініціативою в Одеській ОДА було створено відповідну робочу групу, розроблено та затверджено номінаційну заявку, в якій експерти аргументували світову цінність і автентичність цієї пам’ятки, а також відповідність її трьом критеріям ЮНЕСКО.