• In English
 • Цьогоріч на облаштування початкових класів у школах Дніпропетровщини з держбюджету виділили понад 66,5 млн грн
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 16 серпня 2019 року о 10:56

  У 2019 році для шкіл Дніпропетровщини з державного бюджету виділили понад 66,5 млн грн. Кошти – на закупівлю меблів, обладнання та дидактичних матеріалів для початкових класів. Про це повідомили в департаменті освіти та науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

  «Для якісного навчання за новими стандартами необхідне сучасне обладнання. Цьогоріч держава виділила понад 66,5 млн грн на облаштування початкових класів у школах області. За ці кошти заклади закуповують одномісні парти, інтерактивні дошки, комп’ютери, роздаткові матеріали», – зазначили в департаменті освіти та науки Дніпропетровської ОДА.

  Ноутбуки та інтерактивні дошки вже закупили для шкіл Нікополя та Павлограда, Солонянского району, Аулівської, Вербківської та Грушівської громад.

  Найбільше одномісних парт придбали в заклади Жовтих Вод, Кам’янського, Павлограда, Тернівки, Вільногірська. Активно облаштовують початкові класи новими меблями у Криничанському та Солонянському районах, Покровській, Верхньодніпровській, Широківській, Іларіонівській ОТГ.

  «Уже закупили понад 18 тис. макетів, муляжів, роздаткових матеріалів, інструментів для уроків праці, – додали в департаменті. – Загалом вже повністю обладнали початкові класи у 733 закладах».

  На Дніпропетровщині – 880 шкіл.