• In English
 • Цього року державні кадастрові реєстратори Черкащини опрацювали понад 47 тис. заяв з питань ведення Державного земельного кадастру

  З початку 2019 року державні кадастрові реєстратори Черкаської області опрацювали 47 485 звернень із питань ведення Державного земельного кадастру. 

  За цей період фахівці зареєстрували в Державному земельному кадастрі 17 044 земельні ділянки. Найбільшу кількість ділянок зареєстровано в Черкаському (2 725) й Уманському (2 304) районах Черкаської області.

  Державні кадастрові реєстратори Черкащини видали 11 803 витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найбільше таких документів видано в Черкаському (1 503), Драбівському (1 016) та Уманському (969) районах.

  Також фахівці Держгеокадастру Черкащини видали 1 517 відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювання з кадастрової карти (плану).

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.