• In English
 • Цифрова трансформація Запоріжжя — кращі практики та наступні кроки
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 25 листопада 2021 року о 16:51

  У Запоріжжі відбувся форум «Цифрова трансформація Запорізької області: кращі практики та наступні кроки», організований Запорізькою обласною радою, Запорізькою обласною державною адміністрацією у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України.

  Форум став майданчиком для комунікації між Мінцифрою, обласною владою, представниками територіальних громад Запорізької області. А його результатом - створення спільноти громад Запорізької області «Цифрова громада».

  Заступник Міністра цифрової трансформації України з питань євроінтеграції Валерія Іонан розповіла про досягнення та плани Мінцифри у напрямі регіонального розвитку: «Цифрова трансформація регіонів — ключ для покращення життя всіх українців. Для реалізації цієї цілі Мінцифри запровадило посаду СDТО — заступників із цифрової трансформації. Саме вони в регіонах відповідають за розвиток базової інфраструктури, впровадження електронних послуг, підвищення рівня цифрової грамотності населення та втілення галузевих цифрових проектів в медицині, освіті, транспорті, інфраструктурі, екології, культурі, е-демократії та безпеці».

  Проектний менеджер Директорату регіональної цифровізації, координатор розвитку CDTO в громадах Олександра Горчинська доповіла про можливості для громад на платформі Дія.Цифрова громада та про переваги від запровадження посади CDTO або цифрового лідера.

  Зі свого боку представники обласної влади та територіальних громад Запорізької області продемонстрували власні напрацювання у сфері цифрової трансформації. Успішними кейсами цифровізації поділилися керівники та відповідальні за цифровізацію Запорізької, Пологівської, Оріхівської, Чернігівської, Широківської, Біленьківської громад.

  Результатом форуму стало створення спільноти громад Запорізької області «Цифрова громада».