• In English
 • Цифрова бюрократія сприяє зміцненню економіки та мінімізації корупції, – Тарас Дзьоба
  Міністерство аграрної політики та продовольства України, опубліковано 16 листопада 2021 року о 17:25

  Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тарас Дзьоба відвідав у складі української урядової делегації Королівство Данія та розповів про досвід країни у процесі повної цифрової трансформації.

  «Данія – провідна країна світу та перша в ЄС за індексом DESI (Digital and Society Index), завдяки чому їй вдалося вивести й інші скандинавські країни в лідери, надаючи подекуди комплексний аутсорсинг цифрових послуг. Цифрова бюрократія сприяла зміцненню економіки країни та мінімізації будь-якої корупції», – розповів Тарас Дзьоба.

  За його словами, в основі всього лежить принцип цифрової бюрократії: цифрові рішення заміщають середовище роботи, не змінюючи систему прийняття рішень, приватно-державного партнерства, централізації інфраструктури, стандартів до наборів даних, вимог до них. Інфраструктуроцентричність дозволила масштабуватись, комерціалізувати певні рішення, особливо, якщо вони можуть бути масштабовані і продані на глобальному ринку.

  Детальніше на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства.