• In English
 • Чесний і конкурентний ринок в Україні – найкращий сигнал для інвестора, – Олексій Гончарук
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 04 жовтня 2019 року о 15:21

  Перші кроки Уряду щодо створення конкурентних умов для бізнесу вже стали серйозним сигналом для міжнародних інвесторів. Про це заявив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук на зустрічі з представниками бізнесу.

  «Щоб інвестор не боявся вкладати гроші, ми усуваємо механізми втручання силовиків. Першим кроком уже стала ліквідація підрозділів УБЕЗ (Департаменту захисту економіки Національної поліції України. – Ред.). Ми будемо й надалі цю позицію відстоювати», – наголосив Олексій Гончарук.

  Він додав, що «великим тягарем для нашої економіки є система радянських заборон, зокрема про продаж землі».

  «Наш Уряд активно працює задля запуску ринку землі вже в наступному році. Це дуже важливий фактор для розвитку економіки», –  наголосив Прем‘єр-міністр.

  Стосовно очікувань в енергетичному секторі Олексій Гончарук зазначив: «Ми максимально сприяємо конкурентності ринків енергоресурсів і водночас мінімізуємо вплив політиків на них», – підкреслив Глава Уряду.

  Глава Уряду акцентував на ефективній  боротьбі з контрабандою: «Ми робимо багато, щоб контрабанда пішла у минуле. Приблизно з 1 листопада ми очікуємо, що Нова Митниця запрацює».

  «Нам потрібна зростаюча економіка. Більше того, саме це дозволить захистити ті верстви населення, які найбільше цього потребують», – зазначив Олексій Гончарук.

  Зазначимо, що наступного року Уряд планує поповнити бюджет за рахунок малої приватизації на 5-6 млрд грн, а разом із цим працює над запуском приватизації великих держпідприємств.

  Чесний і конкурентний ринок в Україні – найкращий сигнал для інвестора, – Олексій Гончарук Чесний і конкурентний ринок в Україні – найкращий сигнал для інвестора, – Олексій Гончарук