• In English
 • «Чесна платіжка» – це реальний інструмент захисту людей, а не пусті, популістичні обіцянки, – Глава Уряду
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 02 липня 2019 року о 19:43

  Урядова ініціатива «Чесна платіжка», яка передбачає встановлення граничної і обґрунтованої ціни на тепло і гарячу воду по всій Україні – це реальний інструмент захисту людей, а не порожні обіцянки популістів, які обіцяють знизити тарифи, але нічого не пропонують в якості механізмів виконання такої обіцянки. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу «Україна».

  Глава Уряду пообіцяв, що рішення Уряду – щодо зниження вартості ресурсів – буде виконано. «Рішення мають виконати – я дотисну», – сказав Володимир Гройсман.

  За його словами, аналіз ситуації показав, що деякі компанії, які є постачальниками тепла і води в регіонах, перетворилися на справжніх «комунальних баронів», які грабують людей і державу.

  «Ми почали розбиратися і вияснили, приміром: Донецька область, ТКЕ належить офшору із Кіпру. Сумська область – компанія, що дає тепло, на Сейшелах зареєстрована. Суми – кіпрська компанія. Людям дають непомірні тарифи, витрати суттєві, а кошти виводять в офшори. Люди залишаються ні з чим, – сказав Глава Уряду. – Рішення Уряду – знизити ціни! Я дав доручення всім – АМКУ, всім службам, розібратися, куди діваються гроші».

  Він звернувся до місцевих керівників з вимогою захистити людей. «Дайте людям реальні цифри (вартості ресурсів). Чесна платіжка – реальний інструмент захисту», – сказав Прем’єр-міністр.


  «Чесна платіжка» – це реальний інструмент захисту людей, а не пусті, популістичні обіцянки, – Глава Уряду «Чесна платіжка» – це реальний інструмент захисту людей, а не пусті, популістичні обіцянки, – Глава Уряду «Чесна платіжка» – це реальний інструмент захисту людей, а не пусті, популістичні обіцянки, – Глава Уряду