• In English
 • Бюджет- 2020 має бути збалансованим і зберігати міць громад та підтримку соціальної сфери, – Володимир Гройсман
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 19 липня 2019 року о 20:35

  Проект державного бюджету на 2020 рік має бути не тільки збалансованим, а й містити захищені точки, які стосуються фінансових можливостей громад, збереження соціальних програм та втілення інфраструктурних проектів. Про це в ефірі телеканалу «Україна» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

  Він нагадав, що його Уряд протягом трьох років подавав проект державного бюджету на розгляд Верховної Ради вчасно. І обговорення відбувалося у строках, визначених українським законодавством.
  Цього року так само потрібно дотриматися вимог закону і ухвалити збалансований бюджет, який захищатиме принципи фінансової децентралізації, підтримки регіонів, підтримки війська і великих інфраструктурних та культурних проектів, розтягнутих у часі. Як зазначив Володимир Гройсман, серед таких проектів – відновлення доріг між районними центрами.

  «Наступного року ми пропонуємо 75 млрд грн на дорожнє будівництво, з яких 10 млрд грн – гроші на невеликі дороги. Ми вже маємо контроль якості, є рішення не платити за дороги, які зроблені неякісно. І, що головне, є правоохоронна система, яка має ловити тих, хто вирішив вкрасти на будівництві дороги», - зазначив Володимир Гройсман.

  Бюджет- 2020 має бути збалансованим і зберігати міць громад та підтримку соціальної сфери, – Володимир Гройсман