• In English
 • Будівництво житлових комплексів для контрактників сплановано майже по всій території України
  Міністерство оборони України, опубліковано 25 січня 2018 року о 18:47

  Про це сьогодні, 25 січня, під час брифінгу у Прес-центрі Міністерства оборони України повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України полковник Олександр Чергінець.

  "Будівництво житлових комплексів для контрактників здійснюватиметься здебільшого на територіях існуючих військових містечок майже по всій території України – в 21 області. Планується побудувати 184 житлових комплексів для військовослужбовців ЗС України загальною кількістю 23 тисячі ліжко/місць", – поінформував полковник Олександр Чергінець.

  "Таке рішення є оптимальним з точки зору збереження та максимально ефективного використання комунікацій і мереж, що вже існують – це котельні, електро та тепломережі. Також це дозволить забезпечити розвиток нової інфраструктури. На це виділено фінансовий ресурс: 2,2 млрд грн. на будівництво та 400 тис грн. на інженерні мережі", – повідомив офіцер.

  Крім того він нагадав, що у Збройних Силах України робота із задоволення потреб у забезпеченні військовослужбовців житлом організована шляхом побудови нових комплексних військових містечок. Такі об’єкти вже будуються на полігоні Широкий Лан, що у Миколаївській області та поблизу с. Дачне в Одеській області.