• In English
 • Боротьба з промисловим забрудненням, реформа системи управління відходами та ефективний екологічний контроль стануть пріоритетами в роботі Міністерства, – Роман Абрамовський

  Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський на брифінгу назвав пріоритети роботи Міністерства.

  За його словами, по-перше, серед пріоритетів роботи Міністерства буде боротьба з промисловим забрудненням в усіх його проявах. Це запровадження принципу «забруднювач платить» та імплементація Директиви 2010/75/ЄС.

  По-друге, реформування системи управління відходами і впровадження Директиви 98/26/ЄС. «Ми наближаємо українське законодавство до європейського і будемо робити це швидкими кроками. До кінця року плануємо завершити цей процес шляхом прийняття Верховною Радою рамкового Закону. Вже сьогодні напрацьовуємо секторальні законопроекти для наведення ладу у сфері поводження з відходами», - повідомив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України.

  По-третє, реформування та збільшення ефективності державного екологічного контролю. Насамперед, подолання корупції у цій сфері. Також буде переглянуто існуючі моделі ведення лісового, рибного господарства, управління природними ресурсами, в тому числі, надрами.

  Роман Абрамовський наголосив на важливості цифровізації екологічних послуг і процесів та підкреслив, що актуальним питанням залишається маловоддя і управління водними ресурсами.

  Боротьба з промисловим забрудненням, реформа системи управління відходами та ефективний екологічний контроль стануть пріоритетами в роботі Міністерства, – Роман Абрамовський