• In English
 • Боротьба з контрабандою веде до збільшення виробництва всередині України, – Володимир Гройсман
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 07 вересня 2018 року о 16:36

  Оголошена Урядом боротьба з контрабандою, окрім бюджетних надходжень, забезпечує ще й зростання виробництва всередині країни, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

  «Тільки за 2 місяці нашої боротьби маємо додатково до бюджету 12,3 млрд грн. Сьогодні створюються умови у 3-4 рази більше виробляти української продукції (за окремими продуктовими напрямками)», – сказав Глава Уряду.

  Він нагадав, що цього тижня Уряд оголосив підготовку до публічного конкурсу на посаду голови ДФС. У зв’язку з цим керівник служби подав у відставку, і покладання обов’язків керівника служби тимчасово мало відбуватися поза межами існуючих заступників, аби кожен міг взяти участь у конкурсі.

  «Призначений (в.о.) був Олександр Власов – бойовий полковник, перший керівник, який створив спецпідрозділ «Фантом» і 2,5 року він воював на Донбасі. Думаю, що така людина має усі шанси довести, що покладені завдання (щодо вичищення кордону передусім) будуть виконані. Про що мова: легальний бізнес в Україні має бачити ДФС лише по телебаченню. Усі, хто роблять схеми, мають відчути на собі усю жорсткість покарання, – сказав Володимир Гройсман. – Будемо безкомпромісними і жорстко тримаємо позицію щодо недопущення руйнації національної економіки «тіньовиками», навіть якщо вони впливові».

  Боротьба з контрабандою веде до збільшення виробництва всередині України, – Володимир Гройсман