• In English
 • Блог заступника Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтина Кошеленка на інтернет-сторінці LB.ua
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 20 грудня 2022 року о 16:06

  Державний стартап єДопомога - нова технологія прямої гуманітарної підтримки людей і економіки країни

   

  Триває війна за свободу та майбутнє України і всього цивілізованого світу. Ми підтримуємо один одного, щоб наблизити перемогу - донатимо на потреби ЗСУ та допомагаємо тим, хто потребує. Війна та гуманітарна криза крокують разом, тож багато хто з нас працює одночасно для перемоги і подолання наслідків війни.

  Наша цифрова команда Мінсоцполітики з перших днів повномасштабного вторгнення разом з ІТ-волонтерами, Мінцифри та за підтримки ПРООН в Україні розпочала роботу над гуманітарною платформою, яка б могла забезпечити додаткову підтримку для людей, що постраждали від війни.

  По факту єДопомога стала державним стартапом з екосистемою партнерів та легіоном волонтерів, якому вдалось, використовуючи сучасні технології, створити нову культуру допомоги від людей та організацій тим, хто її потребує.

  В цьому дописі розкажу про те, що таке єДопомога і як нам вдалось об’єднати майже 3 000 благодійників з 45 країн світу (включаючи й Україну); зібрати за 3 місяці понад 10 000 000 заяв на отримання грошової допомоги та залучити до виплат потужні міжнародні організації та агенції ООН.