• In English
 • Більші можливості від школи та закладів профосвіти до вишів і наукових установ, - МОН визначило 10 пріоритетів на 2019 рік
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 02 січня 2019 року о 16:43

  2019 рік має стати роком розвитку та зростання для усіх сфер: від школи та закладів профосвіти до вишів і наукових установ. Кожна із них отримала місце у десятці основних пріоритетів Міністерства освіти і науки на наступні 12 місяців. Про це розповіла Міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час підсумкової прес-конференції «Робота МОН: підсумки 2018-го/візія 2019-го», яка відбулася у креативному просторі Fedoriv Hub, що в Києві.

  «Очевидно, що коло пріоритетів значно ширше, однак ми хочемо концентровано представити саме ті напрями, які торкнуться найбільшої кількості учнів, науковців, батьків, педагогів та викладачів. Можу відповідально заявити, що 2019 рік буде не менш складним, ніж 2018 рік, проте, в частині зростання реальних можливостей для кожного він стане дійсно визначним», – повідомила Лілія Гриневич.

  Вона підкреслила, що визначені пріоритети рівноцінні між собою та розташовані за принципом від найменшого «споживача» до найстаршого.

  Отже, у 2019 році МОН матиме 10 основних пріоритетів, про що читайте на сайті МОН.