• In English
 • «Білі янголи» здійснили успішну евакуацію людей з околиці міста Бахмут під боком у ворога
  Національна поліція України, опубліковано 28 грудня 2022 року о 18:30

  Поліцейські провели людей безпечним шляхом до броньованого авто та евакуювали. Згорілі будинки, потрощені вулиці – так зараз виглядає Бахмут. Але навіть у цьому пеклі люди отримують піклування, а діти – новорічні подарунки. Група «Білий Янгол» допомагає вижити в місті, на штурм якого росія кидає всі сили.

  Одразу декілька сімей з Бахмута попросили поліцію вивезти їх з-під вогню. «Вчора ледь не вбило. Потрапляння в мій дім, п’ятиповерхівку. Два поверхи зруйновано», – розповідає одна з жінок.

  Інші люди жили у розбитому приватному секторі, під ударами росіян, без доступу до найнеобхіднішого, відірвані від усього світу. Оскільки проїхати там неможливо, поліція добиралася до мешканців пішки, по бездоріжжю. Ризикуючи життям, «янголи» успішно евакуювали всіх і допомогли донести речі. Забрали навіть кота.

  Врятованих доставили до «пункту незламності», звідки громадяни вирушать до більш безпечних місць.

  Попри вмовляння поліцейських, в Бахмуті залишаються родини з дітьми. Напередодні Нового року «Білий Янгол» завітав до малечі з подарунками – іграшками, солодощами, дитячим харчуванням.

  «Ми постійно наголошуємо на необхідності евакуації, бо діти не повинні жити в цьому жаху та бачити війну на власні очі. І багато людей вже почали дослухатися до наших переконань», – зазначає учасник екіпажу «янголів» Павло Дяченко.