• In English
 • Біатлоністка Віта Семеренко отримає додаткові державні преміальні за різницю між бронзовою і срібною нагородою за Олімпіаду-2014
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 28 листопада 2017 року о 18:39

  Біатлоністка Віта Семеренко отримає додаткові державні преміальні за різницю між бронзовою і срібною нагородою. Це 25 000 доларів США по курсу НБУ на момент здійснення виплати. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

  "Це буде зроблено в 2018 році, оскільки зараз завершується бюджетний рік і всі заплановані виплати спортсменам і тренерам вже були проведені. Також відповідну доплату отримає тренерський склад, який готував Віту Семеренко до здобуття срібної нагороди Олімпіади-2014. Маємо дочекатися надходження в Україну офіційних документів від Міжнародного олімпійського комітету та подання Федерації біатлону України до Мінмолодьспорту. Як тільки всі ці формальності будуть виконані, ми одразу виплатимо гроші", - поінформував він.

  Ігор Жданов зазначив, що для таких випадків Міністерством було розроблено та проведено через Кабінет Міністрів спеціальну постанову: "Ми бачимо, що ця ситуація із неординарної перетворюється в рутинну, бо збірні команди Росії з різних видів спорту втрачають нагороди через використання заборонених препаратів. Це другий випадок, коли олімпійські медалі переходять до українських спортсменів, і ми вже до цього готові".

  Нагадаємо, що у лютому цього року бронзові нагороди літньої Олімпіади-2012 в естафеті 4х400 перейшли до українських спортсменок - Ганни Ярощук, Аліни Логвиненко, Ольги Земляк та Наталі Пигиди.