• In English
 • Без черг у суді та паперових документів: долучайтеся до бета-тесту судових рішень в Дії, - Мінцифри
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 23 грудня 2022 року о 14:11

  Команда Мінцифри продовжує будувати цифрову державу, де всі послуги і сервіси можна отримати просто у смартфоні. Щоб не потрібно було ходити по держорганах та стояти в чергах. Зовсім скоро в застосунку Дія запустимо нову послугу – судові рішення. Долучитися до бета-тестування можна за посиланням.

  Судове рішення – це документ, яким завершується результат розгляду справи. Наприклад, його можна показати органам ДРАЦС, щоб підтвердити факт розлучення подружжя. Чи органам МВС, щоб забрати права, якщо до цього їх вилучили поліцейські або ж пред'явити нотаріусу для відкриття спадщини.

  З новою послугою у Дії ви зможете у кілька кліків отримати електронне судове рішення з накладеним електронним підписом суддів просто у смартфоні. Документ має таку ж юридичну силу, що й паперовий. Тож скористатися ним можна в усіх держорганах, де він необхідний.

  Раніше, щоб отримати судове рішення, необхідно було їхати до суду у відведені дні прийому. Потім стояти годинами у черзі, щоб отримати документ. Залежно від навантаження на суд, на це можна було витратити до 3 годин.

  Зовсім скоро ми запустимо бета-тест послуги, яка спростить взаємодію українців з судом. Долучитися до тестування нової послуги в Дії можуть українці, які:

  • мають верифікований РНОКПП;
  • є учасниками судової справи.

  Реєструйтеся за посиланням. Діліться фідбеком і допоможіть нам зробити послуги в Дії більш зручними.

  Довідково

  Послуга реалізована Мінцифри спільно з Державною судовою адміністрацією України, ДП «Центр судових сервісів» та ДП «Інформаційні судові системи».