• In English
 • БЕБ арештувало майно компанії, пов’язаної з рф, на 350 млн грн
  Бюро економічної безпеки України, опубліковано 17 серпня 2022 року о 15:33

  Співробітники Бюро економічної безпеки України викрили підприємство, яке є одним з найбільших виробників напівфабрикатів на території України, в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах. У ході досудового розслідування встановлено, що бенефіціарним власником суб’єкта господарської діяльності є громадянин російської федерації. 

  Слідством встановлено, що службові особи компанії, що є великим платником податків, упродовж 2019-2021 років, здійснювали перерахування грошових коштів на транзитно-конвертаційну групу з метою переведення їх у готівку та без фактичного проведення вказаних операцій. Внаслідок таких дій, компанія ухилилася від сплати податків на суму 150 млн грн.

  Наразі, на корпоративні права та нерухомість підприємства, загальною орієнтовною вартістю понад 350 млн грн. накладено арешт.  Вирішується питання про передачу арештованого майна в управління АРМА.

  Досудове розслідування кримінального провадження за фактами ухилення від сплати податків здійснюється детективами Головного підрозділу детективів БЕБ за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генеральної прокуратури та оперативного супроводження Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.