• In English
 • Авіація Повітряних Сил Збройних Сил України візьме участь в Міжнародному авіаційному показі, який проходитиме у Королівстві Бельгія
  Міністерство оборони України, опубліковано 07 вересня 2018 року о 17:49

  З 8 по 9 вересня військова авіація Повітряних Сил Збройних Сил України братиме участь у Міжнародному авіаційному показі з нагоди днів Військово-повітряних Сил Королівства Бельгія, який проходитиме на авіаційній базі Клейне Брогель у Королівстві Бельгія.

  В авіаційному показі візьме участь особовий склад та авіаційна техніка Повітряних Сил Збройних Сил України (Су-27, Су-27УБ та Іл-76МД).

  Українську делегацію очолює заступник командувача Повітряних Сил з авіації – начальник авіації Командування Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-майор Андрій Ярецький.

  Метою участі українських військових льотчиків у зазначеному заході є презентація авіаційної техніки Збройних Сил України та демонстрація її можливостей в повітрі та наземному показі, підтримання іміджу Збройних Сил України на міжнародному рівні, обмін досвідом із льотними екіпажами інших країн, обговорення з учасниками заходу взаємовигідних напрямів двостороннього військового співробітництва.