• In English
 • Аудитори Сумщини забезпечили відшкодування втрат на суму 13 млн грн протягом січня – жовтня 2020 року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 12 листопада 2020 року о 09:15

  Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області протягом січня – жовтня 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів за результатами проведених ревізій та перевірок на  суму 13 млн грн.

  За підсумками здійснених державних фінансових аудитів впроваджено 53 пропозиції, з яких 22 спрямовані на досягнення додаткового економічного або соціального ефекту, загальна сума досягнутого економічного ефекту (додаткового результату) становить 18 млн грн.

  Упереджено втрат фінансових і матеріальних ресурсів через неефективні управлінські дії або рішення на суму 14 млн грн.

  Керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій за результатами проведених заходів державного фінансового контролю прийняли 63 управлінські рішення.

  Матеріали 18 ревізій та перевірок управлінням передані до правоохоронних органів для належного реагування. Правоохоронними органами, відповідно, розпочато 5 досудових розслідувань та вручено 2 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  За допущені порушення 40 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, 5  – до дисциплінарної та 23  – до матеріальної.