• In English
 • Аудитори Луганщини протягом січня – жовтня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму 16,1 млн гривень
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 25 листопада 2021 року о 11:40

  Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області впродовж січня – жовтня 2021 року виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 31,4 млн гривень та забезпечили усунення таких порушень на суму 16,1 млн гривень.

  Завершено 3 державних фінансових аудити, під час проведення яких виявлено неефективні управлінські рішення, порушення, що призвели (можуть призвести) до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 182,9 млн гривень. Об’єктам контролю надано 28 пропозицій для поліпшення ефективності використання фінансових ресурсів та майна, які взяті до виконання.

  Від упровадження пропозицій за результатами державних фінансових аудитів отримано економічного ефекту на суму 74,5 млн гривень.

  За недотримання законодавства 13 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності та 1 – до матеріальної.

  До об’єктів контролю, де виявлено порушення, у 3 випадках застосовано заходи впливу у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на суму 0,5 млн гривень. Повернуто одержувачами бюджетних коштів, використаних не за цільовим призначенням, на суму 0,03 млн гривень.

  За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади й місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 11 управлінських рішень.

  Матеріали 18 заходів державного фінансового контролю передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 2 досудових розслідування та вручено 3 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Крім того, за результатами участі у перевірках правоохоронних органів вручено 13 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 19,6 млн гривень.