• In English
 • Аудитори Херсонщини забезпечили відшкодування втрат на суму майже 1,3 млн грн з початку року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 07 березня 2019 року о 09:47

  Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області у січні-лютому 2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 1,3 млн грн.

  За результатами заходів державного фінансового контролю  керівники підприємств, установ та організацій прийняли 7 управлінських рішень. За результатами здійснених управлінням державних фінансових аудитів враховано 10 пропозицій.

  Правоохоронні органи за результатами розгляду матеріалів ревізій, проведених спеціалістами управління, розпочали 5 досудових розслідувань. Повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення вручено 1 службовій особі.

  Крім того, херсонські аудитори ініціювали 6 позовів щодо усунення виявлених порушень перед органом прокуратури. До суду пред’явлений 1 позов.

  За результатами ревізій та моніторингу публічних закупівель в установах виявлено порушення вимог чинного законодавства на 271,8 млн грн.

  За недотримання законодавства 5 посадових осіб притягнуто адміністративної, 2 - до дисциплінарної відповідальності, 2 осіб звільнено із посад.