• In English
 • Аудитори Харківщини протягом січня – жовтня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 240 млн гривень
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 20 листопада 2020 року о 12:17

  Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом   січня – жовтня 2020 року за результатами проведених ревізій встановили фінансових порушень на загальну суму майже 928 млн грн. Зусиллями аудиторів забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 240 млн грн.

  За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єктами контролю впроваджено 73 рекомендації. Загальна сума досягнутого економічного ефекту за результатом впроваджених рекомендацій становить суму понад 237 млн грн.

  За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 131 посадову особу, до дисциплінарної та матеріальної – 7 осіб, із посад звільнено одну посадову особу.

  За допущені порушення бюджетного законодавства аудитори до об’єктів контролю застосували 42 фінансових санкції.

  З метою повного відшкодування виявлених втрат фінансових та матеріальних ресурсів перед органами прокуратури та об’єктами контролю ініційовано пред’явлення 21 цивільного позову.

  Окремо Північно-східний офіс Держаудитслужби до суду пред’явив позов на суму 0,9 млн грн щодо відшкодування завданих місцевому бюджету збитків.

  На розгляд правоохоронним органам передано матеріали 27 ревізій, за результатами розгляду матеріалів заходів державного фінансового контролю правоохоронними органами розпочато 5 досудових розслідувань, вручено 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та матеріали одного аудиторського дослідження долучено до кримінального провадження.