• In English
 • Аудитори Харківщини протягом січня – жовтня 2018 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 28 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 14 листопада 2018 року о 10:07

  Фахівцями Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня-жовтня 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів за результатами проведених ревізій на загальну суму 27,9 млн гривень.

  За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єктами контролю  враховано 148 пропозицій та рекомендацій.

  Органами місцевої влади і самоврядування, керівниками об’єктів контролю та їх вищими органами за результатами проведених заходів державного фінансового контролю прийнято 46 управлінських рішень.

  За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 294 особи, до дисциплінарної та матеріальної – 37 осіб, із займаних посад звільнено 5 посадових осіб.

  До об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у 78 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді: зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушень.

  З метою повного відшкодування встановлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів перед органами прокуратури ініційовано пред’явлення 17 цивільних позовів.

  На розгляд правоохоронним органам передано 40 матеріалів ревізій та п’ять аудиторських звітів. Розпочато 33 досудові розслідування за переданими матеріалами контрольних заходів, вручено 23 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Крім того, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано 16 інформацій про виявлені під час контрольних заходів господарські операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму понад 20,6 млн гривень.