• In English
 • Аудитори Буковини протягом січня – квітня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму 8,9 млн грн та отримання економічного ефекту на суму 4,2 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 14 травня 2021 року о 13:55

  За результатами проведених протягом січня – квітня 2021 року заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області виявили порушень, що призвели до втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 1,1 млрд грн та втрат через неефективних управлінських рішень на суму майже 2,3 млрд гривень.

  Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, зважаючи на порушення, виявлені у попередніх звітних роках, на суму понад 8,9 млн гривень.

  За результатами проведених 2 державних фінансових аудитів надано 20 пропозицій щодо поліпшення ефективності використання фінансових ресурсів та майна, від впровадження яких з урахуванням пропозицій, наданих в минулих періодах, досягнуто додаткового результату та відшкодовано втрат на суму 4,2 млн гривень.

  До правоохоронних органів передано матеріали 10 ревізій та 2 державних фінансових аудитів, за результатами розгляду яких, з огляду на раніше передані, розпочато 6 досудових розслідувань. Крім того, матеріали 2 ревізій та 2 аудитів долучено до наявних кримінальних проваджень.