• In English
 • Арсен Аваков: Змагання «Invictus Games» – краща реабілітація після поранень і каліцтв, отриманих на війні
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 26 жовтня 2018 року о 10:58

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та глава Нацполіції Сергій Князєв привітали українську збірну, яка брала участь в «Іграх Нескорених» у Сіднеї.

  «Привітали у Сіднеї нашу команду. Сьогодні наші лучники виграли золото у командному та індивідуальному заліку. Ці унікальні змагання незламних ветеранів ‑ краща реабілітація після поранень і каліцтв, отриманих на війні. Це тріумф духу сильнішого за тіло!» ‑ сказав Арсен Аваков.

  Глава Національної поліції Сергій Князєв зауважив, що змагання допомагають нашим воїнам знайти своє місце в суспільстві після фронту.

  «Людина побувала на фронті, отримала каліцтво, повернулася на мирну територію, і їй дуже важко знайти своє місце в суспільстві. А змагання «Invictus Games» дають можливість бути в центрі уваги всього світу, бути серед людей з такими ж життєвими обставинами, як у них», ‑ сказав він.

  Сергій Князєв також додав, що у ветеранів є можливість потрапити на роботу в поліцію, навіть з обмеженими можливостями.

  П’ятий день змагань приніс золото і срібло нашій українській збірній. Зокрема, золото виборола Майя Москвіч у змаганнях зі стрільби з лука в індивідуальному заліку, а срібло дісталося Олександру Зозуляку. У командному заліку наші ветерани – Сергій Шимкач, Андрій Усач та Майя Москвіч також взяли золото.

  Нацгвардієць Богдан Оксентюк виборов золото в забігу на 1500 метрів, а Юрій Дмитренко з патрульної поліції здобув срібло в  у штовханні ядра.

  Вітаємо наших ветеранів!