• In English
 • Арсен Аваков: Один з регіональних центрів авіації МВС буде у Маріуполі
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 29 вересня 2018 року о 15:02

  Один з регіональних центрів авіації МВС буде у Маріуполі. Про це сьогодні, 29 вересня, повідомив Міністр внутрішніх справ під час відкриття Центру безпеки громадян у Маріуполі.

  «Наразі ми працюємо над великим вертолітним проектом. Він базується на новій системі взаємодії всіх служб МВС. Це сервіс і безпека для простих громадян. Це санітарна авіація, якої у нас на даний момент не існує, транспортування тяжкохворих, вивезення людей із зони надзвичайних ситуацій. Один з регіональних центрів системи авіаційної безпеки МВС буде розміщуватися у Маріуполі», - повідомив Арсен Аваков.

  Він додав, що цього року підрозділи МВС вже отримають перші чотири вертольоти французької компанії «Airbus Helicopters».

  «Протягом двох років ця система запрацює по всій країні. Серед основних завдань - охорона кордону, особливо морського, забезпечення спеціальних функцій пожежників, поліцейських і гвардії. Цей ступінь можливостей запрацює в Україні до кінця року. Донецька область теж в цьому переконається», - зазначив Міністр внутрішніх справ.

  Нагадаємо, пілотів для системи авіаційної безпеки МВС будуть готувати у Кременчуцькому льотному коледжі.