• In English
 • Арсен Аваков: МВС не допустить кібератак на бази ЦВК
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 01 лютого 2019 року о 16:07

  Міністерство внутрішніх справ виділило експертів з кіберполіції, що працюють над превенцією можливих атак, які можуть вплинути на хід виборчої кампанії. Про це Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив у інтерв’ю інтернет-виданню «Лівий берег».

  Глава МВС зазначив, що існує можливість внутрішнього або зовнішнього втручання у роботу сервера Центральної виборчої комісії.

  «Важливим є питання того, як створити систему, що була б мінімально вразлива до будь-якого втручання. А якщо атака і буде – щоб вона не спричиняла катастрофічні наслідки. Ведеться активна робота з Європолом, Інтерполом, ФБР та ЦРУ, СБУ, Генпрокуратурою та Держспецзв’язком. З нашого боку – потужна кіберполіція. Існує координація між усіма органами, і вони уважно відстежують ситуацію», - запевнив Арсен Аваков.

  Нагадаємо, у МВС запустили робочу групу, завдання якої - забезпечити проведення виборчого процесу в правовому полі. Робоча група відстежує оперативну ситуацію по всій країні, перевіряє факти та передає  їх до Нацполіції.