• In English
 • Армійські спортсмени здобули 25 медалей на у ІІ Європейських іграх у Мінську
  Міністерство оборони України, опубліковано 10 липня 2019 року о 17:07

  Сьогодні, 10 липня, у Прес-центрі Міністерства оборони України відбувся брифінг щодо підсумків участі спортсменів Збройних Сил України у ІІ Європейських іграх, які проходили у Мінську (Республіка Білорусь) з 21 по 30 червня.

  За словами начальника відділу організації спортивної діяльності та міжнародних зв’язків Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України полковника Анатолія Пелиха, в ІІ Європейських іграх 2019 року взяли участь понад 4000 спортсменів з 50 країн світу.

  «Національну збірну команду України на ІІ Європейських іграх представляли 198 спортсменів, які здобули відповідні ліцензії. До складу збірної команди України на ІІ Європейські ігри увійшло 67 армійських спортсменів, що складає 34 відсотки від складу національної збірної», – зазначив полковник Анатолій Пелих.

  Наші армійські спортсмени взяли участь у змаганнях з 14 видів спорту: бокс, боротьба вільна, боротьба греко-римська, боротьба самбо, велоспорт (трек, шосе), веслування на байдарках і каное, гімнастика спортивна, дзюдо, карате, легка атлетика, стрибки на батуті, стрільба з лука, стрільба кульова, стрільба стендова.

  «Збірна України здобула 51 нагороду, з яких 16 – золотих, 17 – срібних, 18 – бронзових, й виборола третє загальнокомандне місце в медальному заліку. Завдяки плідній та наполегливій праці фахівців закладів фізичної культури і спорту Міноборони України армійські спортсмени завоювали 25 медалей, з яких 8 – золоті, 11 – срібні, 6 – бронзові, та внесли значний внесок до здобутку української збірної, що складає майже 50 відсотків загальної кількості медалей, завойованих збірною України. Всі герої спортивних змагань заслуговують на повагу та є яскравим прикладом для інших спортсменів і, звичайно, зразком для наслідування», – наголосив  під час брифінгу Анатолій Пелих.