• In English
 • Андрій Загороднюк: Одним з пріоритетів в діяльності Міноборони є розбудова і розвиток військової інфраструктури
  Міністерство оборони України, опубліковано 08 лютого 2020 року о 21:02

  Одним з пріоритетів в діяльності Міноборони є розбудова і розвиток військової інфраструктури. На цьому сьогодні, 8 лютого, під час прямого ефіру в студії телеканалу «Україна 24» наголосив Міністр оборони України Андрій Загороднюк.

  «Плануємо найближчим часом побудувати два якісно нові інфраструктурні об’єкти – військові бази у Маріуполі та Сєверодонецьку, які будуть облаштовані за стандартами НАТО», – повідомив Міністр.

  Також очільник оборонного відомства розповів про перспективи зведення мобільних містечок для військовослужбовців ЗС України.

  «Ще одним цікавим і новітнім проектом, який ми невдовзі презентуємо широкому загалу, є польовий табір з вагончиків. Цей об'єкт призначений як для служби, так і для проживання наших воїнів. Там є місця для відпочинку, прийому їжі, у ньому передбачено душові кабіни, санвузли, тобто усе необхідне для комфортного проживання військовослужбовців», – наголосив Андрій Загороднюк, додавши, що табір також відповідатиме стандартам НАТО.

  За його словами, подібні об'єкти є доволі привабливими для українського військового відомства, адже містять цілу низку переваг, як то швидкість будівництва, мобільність тощо.

  «У разі необхідності ми зможемо швидко доставити і зібрати їх там, де нам потрібно, – підкреслив Міністр. – Наприклад, в таких модульних містечках на другій лінії зможуть комфортно проживати і виконувати завдання наші танкісти».