• In English
  • Андрій Гайченко: Кабмін підтримав постанову щодо передачі лікарням конфіскованих товарів протиепідеміологічного призначення
    Міністерство юстиції України, опубліковано 26 березня 2020 року о 11:39

    Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення зміни до Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби», розроблену Міністерством юстиції України. Постановою передбачена безоплатна передача закладам охорони здоров’я конфіскованих товарів протиепідеміологічного призначення. Про це повідомив заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко.

    «Ця постанова дає можливість забезпечити лікарні необхідними зараз засобами захисту, а відтак, знизити ризик інфікування коронавірусом СОVID-19 медичного персоналу та осіб, з якими вони контактують. Ми будемо безоплатно передавати водонепроникні лабораторні костюми, медичні рукавички, одноразові медичні ізоляційні халати, медичні маски, захисні окуляри та щитки, респіратори класу захисту не нижче FFР2, конфісковані в установленому порядку, до закладів охорони здоров’я», - зазначив заступник Міністра.

    Він зауважив, що такі заходи є необхідними зараз, адже сприятимуть запобіганню виникненню та поширенню коронавірусу СОVID-19 серед населення України.