Андрій Сибіга провів зустріч з новопризначеною Міністром закордонних справ Болгарії Веліславою Петровою на полях засідання Ради Україна-НАТО

Міністерство закордонних справ України, опубліковано 21 травня 2026 року о 21:22

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга повідомив: "Я провів хорошу першу зустріч із Міністеркою закордонних справ Болгарії Веліславою Петровою на полях засідання Ради Україна-НАТО та привітав свою нову болгарську колегу з призначенням.

Ми провели конструктивний обмін думками щодо широкого порядку денного двосторонніх відносин та підтвердили нашу налаштованість на подальше зміцнення співпраці між Україною та Болгарією.

Я подякував колезі за її чітку та принципову позицію на підтримку України в умовах російської агресії.

Болгарія є важливим партнером України, і ми розраховуємо на продовження співпраці у взаємовигідних сферах, зокрема у зміцненні безпеки Чорноморського регіону.

Я поінформував колегу про поточний стан мирних зусиль та обговорив, як ми можемо посилити європейську єдність, яка є необхідною для досягнення сталого миру.

Я також наголосив на важливості подальшої підтримки Болгарією шляху України до ЄС. Наше спільне майбутнє — у сильній, стійкій та об’єднаній Європі".