• In English
 • Анатолій Хромов представив нового директора Центрального державного історичного архіву України
  Державна архівна служба України, опубліковано 02 червня 2021 року о 16:15

  Сьогодні Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов представив колективу нового директора Центрального державного історичного архіву України (м.Київ) Олега Бабенка.

  У своїй промові Анатолій Хромов наголосив на пріоритетних напрямках розвитку архівної справи та нагадав, що архіви мають бути людиноцентричними, а також закликав колектив до плідної роботи.

  Олег Бабенко, подякував Керівництву за довіру, поділився з присутніми своїм досвідом роботи та поінформував, що одним з головних завдань у своїй роботі вбачає розбудувати модерне інформаційне суспільство.

  Олега Бабенка призначено за результатами конкурсу на посаду директора Центрального державного історичного архіву України м.Київ наказом Укрдержархіву №154-ос від 2 червня 2021 року.

  Довідково

  Олег Бабенко має три вищі освіти: у 1993 році закінчив філологічний факультет Центральноукраїнського державного педагогічного інституту імені В. К. Винниченка за напрямом «Українська мова і література», у 2005 році закінчив Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за напрямом «Державне управління» та у 2017 році закінчив Центральноукраїнський національний технічний університет за напрямом «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

  До призначення на цю посаду працював заступником директора Центрального державного архіву зарубіжної україніки. А до того, був директором Державного архіву Кіровоградської області, радником голови Кіровоградської облдержадміністрації та заступником начальника управління культури і туризму Кіровоградської обласної державної адміністрації.