• In English
 • Активізація роботи Міжурядової українсько-еміратської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва дасть додатковий поштовх розширенню співробітництва між Україною та Об’єднаними Арабськими Еміратами

  Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом в Україні Салем Ахмед Аль-Каабі. У зустрічі також взяла участь заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко.

  Сторони обговорили низку актуальних питань щодо організації та підготовки Міжурядової українсько-еміратської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва.

  Ігор Насалик підтвердив зацікавленість України у пожвавленні співробітництва між двома країнами, у тому числі в енергетичній сфері.

  «Робота Міжурядової українсько-еміратської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва стане дієвим інструментом розширення та стимулювання співпраці, - наголосив Міністр. - Ми є тим сегментом, який відкриває шлюз для подальшої співпраці».

  Надзвичайний і Повноважний Посол в Україні Салем Ахмед Аль-Каабі зазначив про відкритість Уряду України, що дає можливість налагодженню контактів між урядами та народами України та ОАЕ. Також наголосив, що еміратська сторона очікує, що делегація буде представлена як урядовцями, так і представниками бізнесу з метою всебічного обговорення питань розширення торгівлі та можливості підписання низки угод про співпрацю.

  Сторони домовилися щодо проведення Міжурядової українсько-еміратської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва вже у серпні 2018 року.