• In English
 • Аеропорт «Львів» та одна з українських авіакомпаній розпочали програму міжнародних вантажних авіаперевезень, - Владислав Криклій
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 06 квітня 2020 року о 17:01

  Аеропорт «Львів» та одна з українських авіаційних компаній розпочали програму міжнародних вантажних авіаперевезень. Це важливий крок, який забезпечує роботу аеропорту під час карантинних обмежень. Про це заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій сьогодні, 6 квітня 2020 року.

  Перший літак Ан-26 української транспортної авіакомпанії  з вантажем Укрпошти 3 квітня відправився за маршрутом Львів – Рига – Львів.

  «Розвиток вантажних перевезень - важливий напрямок діяльності аеропорту «Львів». Минулого року вантажні перевезення здійснювалися за маршрутом Київ – Львів – Київ, Львів – Дніпро – Львів. Світова криза у пасажирському авіасполученні, спричинена пандемією коронавірусу, стала поштовхом для розширення програми вантажних перевезень. В умовах карантинних обмежень економіка країни має працювати. Вдячний команді аеропорту за роботу, яка дозволяє підприємству працювати під час карантинних обмежень», - заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

  Через аеропорт «Львів» мережа регулярних вантажних перевезень пролягатиме до Східної і Північної Європи, країн Кавказу, Середньої Азії та Азії. Так, передбачаються рейси до Польщі, Чехії, Фінляндії, Бельгії, Білорусі, Німеччини, Грузії, Ізраїлю, Азербайджану тощо.

  Авіакомпанія планує забезпечити вантажні авіаперевезення через хаб в аеропорту «Львів» не тільки у міжнародному, а й у внутрішньому сполученні.

  Після закінчення карантину розпочнеться програма регулярних щоденних вантажних польотів зі Львова та Києва до Дніпра, Одеси.