• In English
 • 63 млн євро від ЄБРР дозволять масштабувати модернізацію логістичної мережі та сільських відділень Укрпошти, - Владислав Криклій
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 21 жовтня 2020 року о 16:39


  Сьогодні, 21 жовтня, на своєму засіданні Уряд ухвалив розпорядження про залучення коштів від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у розмірі 63 млн євро на реалізацію проектів “Логістична мережа” та “Сільське відділення” Укрпошти. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

  “Укрпошта продовжує виконувати масштабну інвестиційну програму на цей рік для модернізації існуючої логістичної мережі та вдосконалення роботи пошти. Сьогодні своїм рішенням Уряд підтримав залучення позики ЄБРР у розмірі 63 млн євро на ключові проекти компанії з модернізації логістичної мережі та сільських відділень. Попри кризу та карантин Укрпошта продовжує стабільно розвиватися, набирати новий персонал на роботу, виплачувати рекордні дивіденди державі, активно реалізовувати свої непрофільні активи, спрямовуючи їх на модернізацію. І ми будемо надалі використовувати кожну можливість для вдосконалення роботи компанії”, - зазначив очільник Міністерства.

  Реалізація проекту “Логістична мережа” передбачає створення нових логістичних центрів Укрпошти та встановлення сучасного сортувального обладнання у логістичних хабах та депо.

  Реалізація проекту “Сільське відділення” забезпечить оновлення моделі роботи поштових відділень у селах з населенням менш ніж 1 тисяча осіб. Замість сільських стаціонарних відділень поштового зв’язку планується продовжити запровадження до 1900 пересувних відділень з повним функціоналом, які покриють 100% населених пунктів України.

  Крім цього, Уряд схвалив проект розпорядження Президента про делегацію України для участі у переговорах з ЄБРР щодо укладення Гарантійної угоди “Проект розвитку логістичної мережі АТ “Укрпошта” (Модернізація та цифровізація Укрпошти та сільське відділення)” між Україною та ЄБРР. Цим документом Міністр інфраструктури Владислав Криклій уповноважується підписати вищезазначену угоду від української сторони.

  Нагадаємо, Укрпошта отримає 30 млн євро кредиту ЄІБ на модернізацію логістичної мережі в рамках спільного з банком проекту “Логістична мережа (Модернізація та цифровізація Укрпошти)”. Відповідна Гарантійна угода була підписана 6 жовтня 2020 року у Брюсселі.