• In English
 • 5 липня Дмитро Кулеба відвідає з візитом Молдову
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 04 липня 2024 року о 20:38

  5 липня Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відвідає з візитом Кишинів, Республіка Молдова.

  У молдовський столиці глава МЗС України проведе тристоронні переговори із Віце-премʼєром, Міністром закордонних справ Молдови Міхаєм Попшоєм і Міністром закордонних справ Румунії Люмініцею Одобеску. Переговори відбудуться у розвиток зустрічі глав МЗС України, Молдови та Румунії 15 вересня 2022 року в Одесі, на якій був започаткований такий тристоронній формат співпраці.

  Ключовими темами переговорів стануть зміцнення взаємодії у трикутнику Україна-Молдова-Румунія, вступ України та Молдови в ЄС, розвиток співпраці між трьома країнами у сферах енергетики, інфраструктури і транспорту, зокрема у контексті відновлення України, зміцнення енергосистеми нашої держави та регіону загалом, розвитку прикордонної інфраструктури та експорту української сільськогосподарської продукції.

  Міністри приділять особливу увагу тіснішій співпраці трьох країн у сфері протидії дезінформації, іноземним інформаційним маніпулюванням та втручанням, спробам дестабілізувати ситуацію у регіоні.

  За підсумками переговорів заплановане підписання спільної заяви міністрів і меморандуму про взаєморозуміння між зовнішньополітичними відомствами трьох країн щодо протидії дезінформації.