• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил

  Усі КПВВ на лінії розмежування відкрились за зимовим графіком роботи та працюють у штатному режимі.

  Пасажиро-транспортний потік залишається на рівні попередньої доби, так через КПВВ прослідували 36,5 тисячі осіб та 4,2 тисячі транспортних засобів:

  «Майорське» – 8570 осіб та 960 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 7410 осіб та 1220 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» - 6800 осіб та 1150 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 3500 осіб та 800 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 10260 осіб.

  Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:

  «Майорське» – 20/65; «Мар’їнка» – 50/40; «Новотроїцьке» – 50/50; «Гнутове» – 30/30.

  Минулої доби прикордонні наряди Краматорського та Донецького загонів спільно з працівниками ДФС зі складу Об'єднаних сил у КПВВ «Майорське» та «Новотроїцьке» припинили дві спроби порушення правил переміщення через лінію розмежування товарів – планшетів і аксесуарів до них та серверного обладнання - на загальну суму майже 110 тисяч гривень. Товари вилучено представниками фіскальної служби для прийняття правового рішення.

  Крім того, в КПВВ «Майорське» прикордонники зафіксували випадок, коли громадянин України намагався «домовитися» щодо безперешкодного перетину лінії розмежування. На таку пропозицію особа отримала від прикордонників категоричну відмову. Громадянина та повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення передано представникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

  Через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до тимчасово окупованої території України прослідували 6 вантажівок від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Для мешканців Донецької та Луганської областей направлено гуманітарну допомогу, продуктові набори та будівельні матеріали загальною вагою 57 тонн.