• In English
 • 31 травня у Києві відбудеться засідання Комітету Ради обмінів молоддю України та Литви
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 30 травня 2018 року о 18:52

  На виконання Угоди між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про Раду обмінів молоддю України та Литви 31 травня 2018 року у м. Києві відбудеться засідання Комітету Ради обмінів молоддю України та Литви.

  Раду обмінів молоддю України та Литви було створено з метою активізації співробітництва української та литовської молоді задля розбудови дружніх взаємин між народами України та Литовської Республіки шляхом проведення конкурсу молодіжних проектів інститутів громадянського суспільства, що працюють з молоддю.

  Відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про Раду обмінів молоддю України та Литви Комітет Ради погоджує пріоритети та умови проведення конкурсів проектів інститутів громадянського суспільства, що працюють з молоддю, та приймає рішення щодо переможців конкурсів. При цьому Національні адміністративні органи: з української сторони – Міністерство молоді та спорту України, з литовської сторони – Департамент у справах молоді при Міністерстві соціального захисту та праці, забезпечують проведення конкурсу на визначених Комітетом Ради умовах та відповідно до затверджених Комітетом Ради пріоритетів.

  Засідання відбудеться з метою підбиття підсумків роботи за 2017 рік, розгляду проектів, що були подані до Мінмолодьспорту в рамках конкурсу проектів-2018, та визначення переможців конкурсу 2018 року.