• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 30 листопада 2018 року о 09:13

  Нагадуємо, що з 1 грудня 2018 року усі контрольні пункти в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об'єднаних сил будуть здійснювати пропускні операції щоденно з 8:00 до 17:00 відповідно до графіка зимового періоду. Просимо врахувати цю інформацію при плануванні своїх поїздок.

  Усі КПВВ відкрились та функціонують у штатному режимі. Прикордонниками посилено заходи контролю осіб та транспортних засобів, що слідують через лінію зіткнення.

  За минулу добу відзначається тенденція до зменшення пасажиротранспортного потоку. Так через КПВВ прослідувало 34,4 тисячі осіб та 4,4 тисячі транспортних засобів:

  «Майорське» – 7440 осіб та 920 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 7455 осіб та 1315 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» – 7385 осіб та 1405 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 3225 осіб та 785 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 8860 осіб.

  Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 0/50; «Мар’їнка» – 0/60; «Новотроїцьке» – 20/40; «Гнутове» – 20/15.

  Минулої доби військовослужбовці Лисичанського, Донецького та Краматорського прикордонних загонів спільно з співробітниками фіскальної служби, що діють у складі Об’єднаних сил, у КПВВ «Станиця Луганська», «Новотроїцьке», «Майорське» та «Мар’їнка» припинили шість спроб порушення правил переміщення через лінію зіткнення товарів, серед яких електричний котел, коштовний смартфон, монітор, косметологічні засоби, сантехніка, запальнички та телевізор на загальну суму майже 246 тисяч гривень. Товари вилучено працівниками ДФС для прийняття правового рішення.

  У КПВВ «Мар’їнка» прикордонники зафіксували три випадки, коли громадяни України намагались «домовитися» щодо безперешкодного перетину лінії розмежування за грошові винагороди у розмірі 1000 рублів РФ, 300 та 3500 гривень. На такі пропозиції особи отримали від прикордонників категоричні відмови. Правопорушники та повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення передано представникам Національної поліції.

  Також через КПВВ «Новотроїцьке» до тимчасово окупованої території України прослідували 16 вантажні автомобілі з гуманітарним вантажем від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Загалом оформлено майже 139 тонн вантажу.