• In English
  • 30 млрд гривень - вартість активів росії та білорусі, на які БЕБ забезпечило накладення арешту
    Бюро економічної безпеки України, опубліковано 19 травня 2022 року о 16:27

    30 млрд гривень - вартість активів росії та білорусі, на які БЕБ забезпечило накладення арешту. Про це заявив Директор Бюро економічної безпеки України Вадим Мельник у телемарафоні «Єдині новини» .

    “У першу чергу, ці активи не повинні працювати на країну агресора. По-друге, вони повинні належати Україні та приносити користь нашій державі. Вагони мають здійснювати перевезення на українській залізниці, товарно-матеріальні цінності використовуватися для відбудови зруйнованих населених пунктів, кошти та автомобілі передаватися на потреби ЗСУ”, - зазначив Вадим Мельник. Наразі, БЕБ забезпечило арешт активів російської федерації та республіки білорусь, загальною вартість понад 30 млрд грн.

    Зокрема, йдеться про 100 % корпоративних прав та активи гірничо-збагачувального комбінату, який здійснював видобуток титановмісної сировини, 17800 вагонів орієнтовною вартістю близько 15 млрд грн, з них 1625 вагонів з товарно-матеріальними цінностями вартістю близько 3 млрд грн, понад 160 одиниць автомобілів та спецтехніки – 220 млн грн, а також активи однієї з фінансових установ в сумі понад 12,4 млрд грн.