• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Великоднем
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 28 квітня 2019 року о 08:00


  Дорогі співвітчизники!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю усіх православних християн України з Великоднем!

  Воскресіння Христове є особливим та найважливішим святом у православній традиції. Пасха традиційно символізує для вірян загальне відродження та оновлення всього сущого, очищення від гріхів і недобрих помислів, всепрощення та утвердження любові і добра. Цей день ми проводимо у колі близьких і рідних нам людей, даруючи їм нашу любов і ласку.

  Цьогорічний Великдень є особливим для усіх православних християн нашої країни, адже вперше Україна зустрічає його з власною єдиною автокефальною церквою. Значення цієї події для українського народу важко переоцінити – нарешті Україна здобула ще один духовний елемент власної незалежності. Вірю, що помісна українська церква буде надійною твердинею для вірян і всього українського суспільства.

  Також ми молимося за тих, хто захищає нашу Батьківщину від зовнішньої агресії на Сході. Дякуємо нашим бійцям за мужність і героїзм та бажаємо їм благополучного повернення до власних домівок. Україна завжди пам’ятатиме героїв, які стоять на сторожі нашої свободи та державної незалежності.

  Вірю, що християнські чесноти любові та милосердя, віра у власні сили та нашу країну дадуть нам змогу і надалі єднатися у міцну згуртовану націю та будувати справедливе і заможне суспільство. Бажаю усім співвітчизникам гарних свят та яскравих емоцій, домашнього затишку та добробуту, міцного здоров’я і мирного неба над нашою країною!

  З повагою

   Прем’єр-міністр України                               Володимир ГРОЙСМАН 

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана  з Великоднем